28.05.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

Yüzde 46 zam!

Yüzde 46 zam!
REKLAM ALANI

Sinop Belediyesi, 2022 yılı toplu iş sözleşmesinde memurlar için yüzde 46 artışa imza attı. Yeni toplu sözleşme ile belediye memurlarına aylık ek 950 TL ödeme yapılmış oyacak.

Sinop Belediyesi ile Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası arasında 2022 yılını kapsayan Toplu İş Sözleşmesi Belediye Başkanı Barış Ayhan’ın makamında imza altına alındı. Yapılan sözleşmeyle birlikte Sinop Belediyesi, memura yüzde 46 artışa giderek aylık 950 TL ek ödeme ve bayramlarda ise net 950 TL ikramiye sözü verdi.

İmza töreni ardından konuşan Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, toplu sözleşmenin hayırlı olmasını diledi. Ayhan, “Bugün, içinde bulunduğumuz ekonomik durum ve pahalılaşan hayat şartlarını da göz önünde bulundurarak, belediyemizde birlikte çalıştığımız memur arkadaşlarımızın toplu sözleşmelerini imzaladık. Sözleşmemizde yüzde 46 artışa giderek aylık 950 TL ek ödeme ve bayramlarda yine net 950 TL ikramiyelerini ödeyeceğiz. İlerleyen süreçte işçi arkadaşlarımızla da bu bağlamda sözleşmemizi gerçekleştireceğiz. Sinop’u birlikte inşa ettiğimiz mesai arkadaşlarımızın refahı önceliğimiz, onların mutluluğu Sinop’a yansıyacaktır. Sözleşmemiz hayırlı uğurlu olsun” dedi.HABER: GÜLENAY AKTAN

KAYNAK VİTRİN HABER

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ