18.05.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

SİNOP’TA PARK HALİNDEKİ ARAÇLARIN CAMLARINI KIRDILAR

SİNOP’TA PARK HALİNDEKİ ARAÇLARIN CAMLARINI KIRDILAR
REKLAM ALANI

Sinop Gelincik Mahallesi stat yolunda bulunan Egemenlik ve Çocuk Parkında kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce 1 hafta içinde iki aracın camları kırıldı. 

Park içerisinde bulunan güvenlik kameralarının Mart 2022 den bu yana çalışmadığını tepkiler üzerine yakın zamanda aktif hale getirildiğini belirten mahalle sakinleri, güvenlik kameralarının da olayların önüne geçmediğini ifade etti. 
Yaşanan olayların ardından kamera görüntülerine bakmak istediklerini belirten mahalle sakinleri bu sefer de kameraların özel bir şirket tarafından takılması sebebiyle şirket yetkilisinin görüntüler için servis ücreti almadan gelmeyeceğini söylediğini belirtti. 

Egemenlik ve Çocuk Parkının geceleri içki içen, bağırıp çağıran, idrarlarını parka yapan, kimi zaman ateş yakan kimliği belirsiz kişilerin mekanı haline geldiğini belirten mahalle sakinleri, yetkililerden bireysel olay yaşanırsa ararsınız ancak olay özelinde işlem yaparız şeklinde cevap aldıklarını, bölgede herhangi bir önlem alınmamasından dolayı belli bir saatten sonra güvenlik endişesi sebebiyle parkın yanından geçemediklerini söyleyerek yetkililerin yaşanan bu duruma çözüm bulmalarını istediklerini belirttiler.

HABER : GÜLENAY AKTAN

KAYNAK : VİTRİN HABER

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ