28.05.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

İktidarımız hayırlı olsun

İktidarımız hayırlı olsun
REKLAM ALANI

CHP’li Karadeniz; İktidarımız hayırlı olsun

CHP Sinop Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Barış Karadeniz, yapılacak seçimde CHP ve ittifak ortaklarının iktidar olarak Türkiye’de demokrasi ve ekonomiyi düzelteceğini söyledi.

CHP Sinop İl Başkanlığı binasında düzenlenen basın açıklamasında konuşan CHP Sinop Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Barış Karadeniz, Kasım ayında erken seçimle yada zamanında yapılacak seçimde Cumhuriyet Halk Partisi ve ittifak ortaklarının seçimi kazanarak iktidara geleceğini belirtti.

Türkiye’nin inanılmaz gerçekleri olduğunu ve artık anlatmakla bitmediğini savunan Barış Karadeniz; “Türkiye savruldu, ülkemiz bu hükümet tarafından ve başta sayın Cumhurbaşkanı tarafından artık Türkiye savruldu bir yerlere doğru gidiyor. Türkiye gerçekleri ile ilgili yapılacak tek şey var çok çalışmak.

CHP ANKET SONUÇLARINDA YÜKSELİŞTE
Dün Sinop ile ilgili bir anket sonucu yayınlandı, o bilgileri sizlerle rahatlıkla paylaşabilirim. AKP Sinop’ta tepetaklak gidiyor, hiçbir şeyi kalmadı. Diğer partiler hakkında yorum yapmayayım ama Cumhuriyet Halk Partisi’de Sinop’ta ivmesini yükselterek baş yukarı gidiyor. Onun için ben şimdiden ‘iktidarımız hayırlı olsun’ diyorum. İnşallah belki bir erken seçim konuşuluyor kasım ayında, olur olmaz ama zamanında yapılacak bir seçimde Türkiye’nin yeni demokrasi anlayışını yaşatacak, ekonomiyi düzeltecek yeni parti Cumhuriyet Halk Partisi ve ittifak ortaklarıdır” diye konuştu.    HABER: GÜLENAY AKTAN
 

KAYNAK: VİTRİNHABER

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ