13.06.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

SİNOP TANITIM GÜNLERİ BU YIL SİNKON TARAFINDAN ORGANİZE EDİLECEK

SİNOP TANITIM GÜNLERİ BU YIL SİNKON TARAFINDAN ORGANİZE EDİLECEK
REKLAM ALANI

Sinop Dernekler Konfederasyonu (SİNKON) Genel Başkanı Bahattin Demircan, bu yıl Eylül ve Ekim aylarında düzenlenmesi planlanan Sinop Tanıtım günlerinin SİNKON tarafından organize edileceğini söyledi.

SİNKON Genel Başkanı Bahattin Demircan, 2022 yılı içerisinde İstanbul Yenikapı’da düzenlenmesi planlanan “Sinop İl Tanıtım Günleri”ni düzenleme görevinin, Vali Erol Karaömeroğlu ve kurul heyeti tarafından SİNKON’a verildiğini söyledi. 

TANITIM GÜNLERİ BUNDAN BÖYLE TEK BİR KURUM VEYA STK’NIN İNİSİYATİFİNDE OLMAYACAK
Sinop tanıtım günlerinin yıllardır tek bir kurum veya STK’nın inisiyatifinde organize edildiğini belirten SİNKON Genel Başkanı Bahattin Demircan, tanıtım günlerinin bundan böyle tüm Sinop dernek ve federasyonlarının bir arada hareket edeceği unutulmayacak bir organizasyon haline dönüştürüleceğini söyledi. Demircan; “Sinop İl Tanıtım Günleri” etkinliği önceki yıllarda olmaması gereken bir şekilde tek bir kurum veya diğer federasyon ve dernekleri dışlayıcı bir şekilde birkaç Sinop STK’sı tarafından düzenlenmiştir. Ancak bu organizasyonlar tüm Sinopluları bir araya getirmekten ziyade daha da ayrıştırmıştır.

Sayın Sinop Valimizin görevlendirmesi doğrultusunda, 2022 yılı içerisinde düzenlenecek olan “Sinop İl Tanıtım Günleri”nin Sinop’umuzun çatı kuruluşu SİNKON tarafından düzenlenmesi halinde Sinopluları bir araya getirmek ve söz konusu “Sinop İl Tanıtım Günleri”ni adına yakışır bir dayanışma etkinliğine dönüştürmek adına gereken tüm özen ve gayret gösterilecektir.

“Sinop İl Tanıtım Günleri” etkinliği sadece birkaç STK’nın inisiyatifinden, tüm Sinop dernek ve federasyonlarının bir arada hareket edeceği unutulmayacak bir organizasyon gerçekleştirilecektir. 
 Bu doğrultuda Eylül veya Ekim ayı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan 2022 yılı “Sinop İl Tanıtım Günleri” organizasyonuna ilişkin değerli desteklerinizi ve görüşlerinizi Konfederasyonumuzla paylaşmanızı siz kıymetli büyüklerimizden, kanaat önderlerimizden ve başkanlarımızdan  önemle istirham ederim” dedi. 

HABER : GÜLENAY AKTAN

KAYNAK : VİTRİN HABER

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ