20.04.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

Sinop İl Özel İdaresi bünyesine kazandırdığı yeni araçlarla hizmet kalitesini artırıyor.

Sinop İl Özel İdaresi bünyesine kazandırılan dört kamyon ve bir tam donanımlı kanal açma ve temizleme aracı düzenlenen törenle hizmete girdi.

Sinop İl Özel İdaresi bünyesine kazandırdığı yeni araçlarla hizmet kalitesini artırıyor.
REKLAM ALANI

Sinop İl Özel İdaresi bünyesine kazandırılan dört kamyon ve bir tam donanımlı kanal açma ve temizleme aracı düzenlenen törenle hizmete girdi.

Sinop İl Özel İdaresi bünyesine kazandırdığı yeni araçlarla hizmet kalitesini artırıyor. Son olarak araç filosuna dört kamyon ve bir tam donanımlı kanal açma ve temizleme aracı daha kazandıran Sinop İl Özel İdaresi kapanan köy yollarının ulaşıma açılması ayrıca içme suyu, kanalizasyon, sulama kanalı gibi diğer tüm hizmetlerde kesintisiz hizmet vermeyi hedefliyor.

Yol, içme suyu, kanalizasyon, sulama kanalı ve diğer hizmetlerin aksatılmadan, daha sağlıklı hizmet verilmesi amacıyla araç filosunu güçlendirmeye devam eden ve bu kapsamda geçtiğimiz Eylül ayı içerisinde araç filosuna bir Ekskavatör, dört Beko Loder aracı kazandıran Sinop İl Özel İdaresi, şimdi de dört kamyon ve bir tam donanımlı kanal açma ve temizleme (vidanjör) aracı ile hizmet standardını yükseltiyor.

2020 yılın içinde, filosuna toplam 10 milyon TL değerinde tam donanımlı araçlar kazandıran Özel İdare, araç kiralama uygulamasına gitmeden saha çalışmalarının daha etkin ve hızlı bir şekilde yerine getiriyor. 
Araç filosuna kazandırıl

2020 YILINDA, ARAÇ FİLOMUZA TOPLAM 10 MİLYON TL DEĞERİNDE TAM DONANIMLI İŞ MAKİNELERİ KAZANDIRDIK”
Düzenlenen törende bir konuşma yapan Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu, İl Özel İdaresi hizmetlerinin aksatılmadan yürütülmesi için 2020 yılı içinde İl Özel İdaresi araç filosuna 10 milyon lira değerinde iş makinaları kazandırdıklarını söyledi. 

Karaömeroğlu; “2020 yılı içinde, Özel idaremiz araç filosuna toplam 10 milyon TL değerinde tam donanımlı iş makineleri kazandırdık. Tüm araçlarımız vatandaşlarımıza hizmet vermek için hazırda bekliyor. Yaz sezonunda başarıyla tamamladığımız yol yapım çalışmalarının ardından, şimdi kış sezonuna da hazırız. Bu süreçte kapanan köy yollarımızın ulaşıma açılması ayrıca içme suyu, kanalizasyon, sulama kanalı gibi diğer tüm hizmetler için güçlü araç filomuzla vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Bu vesileyle Özel İdaremize yeni iş makinelerimizin ve özellikle hibe olarak Kombine Kanal Açma Aracı(Vidanjör) kazandırılmasında emeği geçen başta Çevre Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a, Milletvekilimiz Dr. Nazım Maviş’e şükranlarımı sunuyor, Sinoplu vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum” dedi.
Yapılan konuşmanın ardından iş makineleri için kurban kesildi. 

Vali Erol Karaömeroğlu ve diğer protokol üyelerinin kurdele kesimi ile araçlar hizmete girdi. 

Törene Vali Karaömeroğlu’nun yanı sıra, Sinop İl Özel idaresi Genel Sekreteri Yahya Çınkıl,  İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, İl Genel Meclisi Üyesi Fatih Özçelik, İl Özel İdaresi genel sekreter yardımcıları, birim müdürleri ve il özel idaresi çalışanları katıldı.

kaynak : VİTRİN Haber

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ