25.07.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

LÖSEV’DEN SİNOP ZİYARETİ

LÖSEV’DEN SİNOP ZİYARETİ
REKLAM ALANI

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) Samsun Şubesi tarafından Sinop’ta kurumlar ziyaret edilerek LÖSEV hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), 23. yılında Türkiye genelinde sayıları 55 bine yaklaşan lösemili çocukları ve kanser hastaları ile ailelerine tamamen ücretsiz tedavi, eğitim ve konaklama hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Bu hizmetlerin yanı sıra tüm ailelere gıda, giysi, oyuncak, kırtasiye ürünleri, temizlik malzemeleri, ev eşyaları gibi ihtiyaç duydukları tüm ürünleri duyarlı kişi ve kuruluşların destekleri ile evlerine kadar ulaştırıyor. 

LÖSEV Samsun İl Koordinatörü Muzaffer Gündüz, Sosyal Hizmet Sorumlusu Aslı Akyol, ve Sosyal Hizmet Uzmanı Mervenur Taşkın LÖSEV hakkında bilgilendirmelerde bulunmak üzere Sinop’ta çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret etti.

Ziyaretler kapsamında Sinop İl Sağlık Müdürlüğü, Sinop Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Sinop Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve ailelerle görüşülerek LÖSEV’in tanıtımı yapılarak faaliyet alanları hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

HABER : GÜLENAY AKTAN

KAYNAK : VİTRİN HABER

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ