25.07.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ADAYLIĞINI AÇIKLADI
REKLAM ALANI

Sinop Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın 9 0cak 2022 tarihinde yapılacak olan başkanlık seçimleri öncesi yıllardır odada görev yapan Ahmet Kıran adaylığını açıkladı.

Bin 680 esnaf ve sanatkarın oy kullanacağı Sinop Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri öncesi mevcut Başkan Haydar Gündoğdu’nun karşısında aday olan Ahmet Kıran’ın listesi de belli oldu. Kıran’ın 18 kişilik listesinde 3 kadın esnaf bulunuyor. 

Adaylığını açıklayan Ahmet Kıran, tüm esnaf ve sanatkarların desteğini istedi. Birlik ve beraberlik mesajı veren Kıran, “Sevgili esnaf ve sanatkarlarımızdan ekibimizle ve gönül dostlarımızla çıktığımız bu yolda desteklerini bekliyoruz” dedi. Ahmet Kıran seçimlerde iddialı olduklarını dile getirdi. 

Ahmet Kıran’ın listesinde şu isimler yer alıyor: “Şenay Aydemir, Sevil Bektaş, Faruk Yiğit, Aydın Maden, Sema Gelebek, Reşit Öztürk, Orhan Gündüz, Halit Şener, Mehmet Ali Ustabaş, Serdal Ozan, Taşkın Tığılı, Vasfi Canel, Şahin Şahinkaya, Berke Korucuoğlu, Gökhan Akca, Serhat Yılmaz, Can Baş, Harun Bozkurt”HABER: GÜLENAY AKTAN

KAYNAK: VİTRİNHABER

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ