13.06.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

Dikmen Entegre Sağlık Merkezi hizmete giriyor

Dikmen Entegre Sağlık Merkezi hizmete giriyor
REKLAM ALANI

Sinop’un dikmen ilçesinde içerisinde 3 sağlık biriminin bulunduğu tam donanımlı merkezin inşaatı tamamlandı. Konuyla ilgili Vitrinhaber’e açıklama yapan AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, içerisinde Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonunun bulunduğu Dikmen Entegre Sağlık Merkezi inşaatının tamamlandığını ve önümüzdeki günlerde hizmete açılacağını söyledi.

DİKMENLİLERE 24 SAAT KESİNTİSİZ SAĞLIK HİZMETİ
Sinop’un tüm ilçelerinde son teknolojiye sahip, modern ve ulaşılabilir sağlık yatırımlarının bir bir tamamlanarak hizmete açıldığını kaydeden Dr. Nazım Maviş: “Son olarak Dikmen ilçemizde İl Özel İdaresi tarafından yapımı tamamlanan Dikmen Entegre Sağlık Merkezinin geçici kabulü yapılarak Sinop İl Sağlık Müdürlüğüne teslimi gerçekleştirildi. Toplam 2 bin 243 metrekare alana iki katlı olarak inşa edilen yeni entegre sağlık merkezinde, 3 aile uzmanıyla birlikte Dikmenlilere 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti sunulacak” dedi.  

Sinop’un tüm ilçelerinde güçlü bir sağlık yatırım hamlesi başlattıklarını belirten AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, “Gerze’mizin ardından Dikmen’imizde de temelini attığımız Entegre Sağlık Merkezi’mizi hızlı bir şekilde tamamladık. İnşallah içerisindeki tefrişatın da tamamlanmasıyla birlikte hemşerilerimizin hizmetine sunulacak” diye konuştu.

kaynak:vitrin haber

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ