25.07.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

ACİL SAĞLIK HİZMETLERİNİN KALİTESİNİN ARTTIRILMASI HEDEFLENİYOR

ACİL SAĞLIK HİZMETLERİNİN KALİTESİNİN ARTTIRILMASI HEDEFLENİYOR
REKLAM ALANI

Sinop İl Sağlık Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirilen toplantı Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Yalçın Atlı başkanlığında yapıldı. Toplantıya Destek hizmetleri Başkanı Dt. Halil İbrahim Ustaoğlu, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Sinan Demirkol Tüm Sinop merkez ve ilçe istasyon sorumluları katıldı. 

Aylık rutin hale getirilecek toplantıda, sahanın istatistiksel yapmış olduğu çalışmalar ile personelin görüş ve önerileri değerlendirildi. Vatandaşlara sunulan Acil Sağlık Hizmetlerinin kalitesinin arttırılması, personelin çalışma şartlarının geliştirilmesi ortaya çıkan noksanlıkların veya eksiklerin tespit edilerek yaşanan aksaklıkların giderilmesi amacıyla karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. 

Bir sonraki toplantıda vatandaşa sunulan hizmet kalitesinin artırılması ve personelin sorunlarının çözümü için neler yapıldığının görüşülmesi, 112 merkezi komuta sorumlusu, istasyonlardaki şoför sorumluları ve B tipi istasyonlardaki sorumluların katılımının sağlanmasına karar verilerek, katılımcı personellere teşekkür ederek toplantı sonlandırıldı. 

HABER : GÜLENAY AKTAN

KAYNAK : VİTRİN HABER

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ