13.04.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

10. Bölge Müdürü Orhan Çatalçam oldu

Sinop Tarım ve Orman Bakanlığı 10. Bölge Müdürlüğü görevine atanan Orhan Çatalçam, görevine başladı.

10. Bölge Müdürü  Orhan Çatalçam oldu
REKLAM ALANI

Kahramanmaraş Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevinden Sinop Tarım ve Orman Bakanlığı 10. Bölge Müdürlüğü görevine atanan Orhan Çatalçam, görevine başladı. 

Sinop Tarım ve Orman Bakanlığı 10. Bölge Müdürlüğünden Ankara Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğüne Tarım ve Orman Uzmanı olarak atanan Hasan Başyiğit, görevini yeni Bölge Müdürü Orhan Çatalçam‘a devretti. Sinop’ta yaklaşık 5 yıldır 10. Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Başyiğit devir teslim töreninde, mesai arkadaşlarına veda etti. 

Hasan Başyiğit: “Yaklaşık 5 yıldır sürdürdüğüm Tarım ve Orman Bakanlığı 10.Bölge Müdürlüğü görevinden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Yeni görevime, Ankara’da Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünde, Tarım ve Orman Uzmanı olarak devam edeceğim inşallah. Görev yaptığım bu dönemde, bana destek ve yardımcı olan, başta birlikte çalıştığım mesai arkadaşlarım olmak üzere tüm illerimizin Valileri, İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları, Kurum Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları ve tüm yerel halkımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Haklarını, bana helâl etmelerini istirham ediyor, eğer varsa bende hakkımı herkese helâl ediyorum. Bölge Müdürlüğü görevine başlayan sayın Orhan Çatalçam’a da, Rabbimden muvaffakıyetler diliyorum” dedi.kaynak vitrin haber

 

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ