20.04.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

VALİ KARAÖMEROĞLUN’DAN BAYRAM ZİYARETİ

VALİ KARAÖMEROĞLUN’DAN BAYRAM ZİYARETİ
REKLAM ALANI

Sinop’ta Ramazan Bayramı nedeniyle Vali Erol Karaömeroğlu emniyet güçleri ve sağlık personelini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Bayram namazını Alaaddin Camisinde kılan Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu, bayramda mesai yapan Sinop İl Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ve görevi başındaki sağlık personeliyle bayramlaştı. 

Karaömeroğlu ilk olarak İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hakan Başakcı ve İl Emniyet Müdürü Cahit Şahin ile birlikte Ramazan Bayramı’nın ilk ziyaretini Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı’na gerçekleştirdi. Karakolda karşılama mangasını selamlayan Vali Karaömeroğlu, askerlerin bayramını kutlayarak bir süre onlarla sohbet etti. Karakol ziyareti sonrası polis merkezi amirliğini ziyaret eden Vali Karaömeroğlu burada polislerin bayramını kutladıktan sonra polislere, korona virüs tedbirleri kapsamında yaptıkları fedakarca çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

KARAÖMEROĞLU UYGULAMA NOKTASINDA YOL KONTROLÜNE KATILDI
Vali Erol Karaömeroğlu, uygulama noktasında görevli Polis Memurlarıyla da bayramlaştı. Heyamola Mevkii Polis uygulama noktasını ziyaret eden Vali Karaömeroğlu, uygulama noktasında görev yapan polis memurlarının Ramazan Bayramını kutladı, görevlerinde kolaylıklar diledi. Uygulama noktasında sürücülerin belgelerini de kontrol ederek sürücü ve yolculardan seyahatlerinde trafik kurallarına ve salgın tedbirlerine uymalarını istedi. Salgına karşı yürütülen mücadeleye verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Hayırlı bayramlar diledi.

SAĞLIK PERSONELİNE ZİYARET
Vali Karaömeroğlu ve beraberindeki heyet ayrıca, pandemi sürecinde fedakarca çalışarak görev yapan sağlık çalışanlarının bayramlarını kutlamak üzere Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’ne geçti. Karaömeroğlu ve beraberindekiler sağlık personeliyle bayramlaştı. Karaömeroğlu, hemşirelerimizin hemşireler haftasını kutlayarak, hayırlı bayramlar diledi. Gecesini gündüzüne katarak büyük fedakarlık göstererek çalışan tüm hemşirelere ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Karaömeroğlu, hemşirelere ve sağlık çalışanlarına karanfil takdim etti. 

HASTALAR ZİYARET EDİLDİ
Atatürk Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları da ziyaret eden Vali Erol Karaömeroğlu, hastaların Ramazan Bayramını kutlayarak acil şifalar diledi, onlara karanfil takdim etti. Karaömeroğlu, hastaları ziyareti sonrasında hastane yetkililerinden hastanenin genel durumu hakkında bilgiler aldı ve çalışmalarında kolaylıklar diledi.

HABER : GÜLENAY AKTAN

KAYNAK : VİTRİN HABER

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ