13.04.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

SİNOP TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNDEN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

SİNOP TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNDEN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
REKLAM ALANI

Sinop İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından merkez ilçe muhtarlarına yönelik tarımsal faaliyetlerle ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Sinop İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda tarımsal faaliyetlerle ilgili bilgilendirmede yapılarak, görüş alışverişinde bulunuldu.

Sinop’ta yaklaşık 16 bin çiftçi bulunduğunu belirten Sinop İl Tarım ve Orman Müdür Vekili Bekir Yücel Tanrıkulu; “Tarım ve Orman Bakanlığımızın Sinop’taki yetkili kurumu olarak her zaman çiftçilerimizin her zaman yanındayız. Sinop’ta muhtarlarımızla birlikte tarım faaliyetlerimizi koordineli bir şekilde gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Muhtarlarda, Sinop’ta tarım ve hayvancılığın gelişmesi için her zaman desteğe hazır olduklarını ve ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirtti. Toplantıda çiftçilerin karşılaştıkları sorunlar ve bu sorunların nasıl çözüleceği ve Sinop’ta tarımsal alanda yaşanan gelişmeler ele alındı.

Toplantıya Sinop İl Tarım ve Orman Müdür Vekili Bekir Yücel Tanrıkulu, İl Müdür Yardımcısı Ahmet Tam, Şube Müdürleri ile merkez ilçe köy ve mahalle muhtarları katıldı.

HABER : GÜLENAY AKTAN

KAYNAK : VİTRİN HABER

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ