20.04.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

ŞİDDETLE MÜCADELEYE SNÜ’DEN TAM DESTEK

ŞİDDETLE MÜCADELEYE SNÜ’DEN TAM DESTEK
REKLAM ALANI

Sinop Üniversitesi (SNÜ) ile Şiddetle Mücadele Vakfı (HEGEM) arasında bilim, sağlık, kültür, sanat ve eğitim faaliyetlerine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.

Rektörlük makamında düzenlenen imza törenine; SNÜ Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hülya Turan, Şiddetle Mücadele Vakfı Genel Başkanı Adem Solak, Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Daire Başkanı Umut İlhan Durmuşoğlu, Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Yahya Mustafa Keskin, Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Gül Sultan Özeren ve Adalet Bakanlığı Tetkik Hakimi Metin Köse katıldı.

Protokol kapsamında aile, kadın, çocuk, genç ve risk altında bulunan gruplarla ilgili hizmet modelleri geliştirilmesi, bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal, eğitsel, sportif faaliyet projeleri ortaya koyulması ve ortak hizmet alanlarının oluşturulması ve planlanan faaliyetlerin hayata geçirilebilmesi hedefleniyor.

10 yıl süreyle geçerli olacak protokol, SNÜ Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın ve Şiddetle Mücadele Vakfı Genel Başkanı Adem Solak tarafından imza altına alındı.

HABER : GÜLENAY AKTAN

KAYNAK : VİTRİN HABER

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ