13.04.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

İnternet medya temsilcileri Ankara’da

İnternet medya temsilcileri Ankara’da
REKLAM ALANI

İMEF tarafından düzenlenen ‘Ankara Buluşması’nda Sinop’tan Vitrinhaber Gazetesinin de aralarında bulunduğu Türkiye’nin 7 bölgesinden internet medyasının temsilcileri bir araya geldi. Programda Vitrinhaber’e, “Telif Haklarına Duyarlı Haber Sitesi” sertifikası verildi.

nternet Medyası Birliğinin (İMEF) Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirdiği “Kültürel Değerlere ve Telif Haklarına Duyarlı Yerel İnternet Haberciliği” projesi kapsamında gerçekleştirilen “Ankara Buluşması” Türkiye’nin 7 bölgesinden internet medyası temsilcilerini buluşturdu. İki gün süren programa Sinop‘tan Vitrinhaber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Serhat Özşahin katıldı. 

İki günlük programın ilk günü Milli Güvenlik Kurulunu ziyaret ile başladı. Her bölgeden bir temsilcinin katıldığı ziyaret sırasında MGK Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, internet medyasının ulusal güvenlikteki önemini anlattı. Program Ankara Ticaret Odası (ATO) Kültür Salonunda devam etti. HABER: GÜLENAY AKTAN

KAYNAK VİTRİN HABER

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ