25.07.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği

Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği üyeleri kızılaya giderek kan bağışında bulundu.

Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği
REKLAM ALANI

Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği üyeleri kızılaya giderek kan bağışında bulundu.

Kış aylarıyla birlikte Covid-19 pandemisi döneminde kan bağışlarında ciddi düşüş yaşanması sonucu Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği Başkanı İsmail Aksoy vatandaşlara kan bağışı çağrısında bulundu.

“ İyilik Kanımızda Var” sloganıyla, Milli Eğitim Bakanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve ÖNDER öncülüğünde, ülkede kan verme kampanyası başlatıldı. Kampanyaya destek vermek  için Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği üyeleri kızılaya giderek kan bağışında bulundu.

Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği Başkanı İsmail Aksoy: ”Salgın sürecinde birbirimize ihtiyacımız var. Kan stoklarının azaldığı pandemi döneminde Kızılay Kan Merkezlerine giderek kan ve plazma verelim” Diyerek vatandaşlara kan bağış çağrısında bulundu.

Aksoy :”Dayanışma görevimizi yerine getirelim. Bu günleri birlikte, yardımlaşma ile aşacağız. Hastalık da, yokluk da, sıkıntı da Allah’tan. Biz de, bu salgın döneminde üzerimize düşeni yapıp ardından tevekkül edeceğiz ve kardeşlerimizi yalnız bırakmayacağız. Kan verelim, kan stoklarımıza hastalara umut olalım. Önder Sinop İmam Hatipliler Derneği olarak bu kampanyaya katılarak il ve ilçelerimizdeki tüm İmam Hatip Lisemizin bütün mensuplarının, mezunlarının ve tüm halkımızın bu hayır kampanyaya katılmasını bekliyor ve umuyoruz. Vatandaşlarımız sokağa çıkma yasağında kan merkezlerinde kan verebilmektedir”. Dedi

Haber: Gülenay Aktan

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ