18.05.2024 - Sinop'tan Habere Hoş geldiniz

BELEDİYE’DEN YENİ ARAÇLAR

BELEDİYE’DEN YENİ ARAÇLAR
REKLAM ALANI

Sinop Belediye Başkanlığı tarafından belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere tahsis edilen araçlar düzenlenen törenle hizmete girdi. Belediye araç filosuna katılan 10 yeni araç ile kent genelinde daha kaliteli hizmet verilmesi planlanıyor.

Sinop Belediye Başkanlığı tarafından belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere tahsis edilen 10 yeni araç Bülent Ecevit Caddesi iskele meydanında düzenlenen törenle hizmete girdi.

DAHA İYİ HİZMET İÇİN ARAÇ FİLOMUZU GENİŞLETTİK
Törende konuşan Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan; “Bugün Sinop Belediyesi olarak kentimize ve Sinoplu hemşehrilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına araç filomuza yeni araçlarımızı takviye ettik. Yeni 10 aracımızla birlikte bundan sonra Sinoplu hemşehrilerimize daha güzel hizmet etmeye özen göstererek devam edeceğiz. Bu araçların alınmasında emeği olan katkı sunan çok değerli belediye meclis üyelerimize, kurum amirlerimize ve değerli mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.   Başkan Ayhan, Sinop Belediyesi ve Sinop’un sorunları ile yakından ilgilenen ve sosyal medya hesabından Sinop Belediyesinin bütün çalışmalarını yakından takip eden Rafet isimli gencin geçmiş doğum gününü kutlayarak kendisine doğum günü hediyesi verdi.

BÖYLE DUYARLI GENÇLER GELECEKTE SİNOP İÇİN HİZMET EDECEK
Sosyal medya hesabından ‘büyüyünce Sinop Belediyesinde çalışacağım, belediye işçisi olacağım’ diye bir cümlesi var. Ben kendisine diyorum ki sen o hedefi büyüt ve o yazını değiştir, ‘ben büyüyünce Sinop’ta belediye başkanı olacağım’ de. İnşallah böyle duyarlı gençler gelecekte Sinop için hizmet edecekler. Kendisinin iki gün önce doğum günüydü ve ben kendisine doğum günü hediyesi verememiştim. Kendisine de bu vesile ile doğum günü hediyesini vermek istiyorum. 
Başkan Ayhan’ın konuşması ardından edilen dua sonrası, törene katılanlar yeni otobüs ve araçlarla Sanayi mevkiindeki Sinop Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne gitti. Burada araçların kazasız kullanılması için kurban kesildi, dualar edildi. Program, katılımcılarla birlikte yenen öğle yemeği ardından sona erdi.

Programa CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Belediye Başkanı Barış Ayhan, Belediye Başkan Yardımcıları Bülent Oktay, A. Hakan Sönmez, CHP Sinop İl Başkanı Av. İnan Savaş Yüksel, CHP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tolga Kara, İYİ Parti Sinop İl Başkanı Yılmaz, Şanlan, belediye kurum amirleri ve çalışanları katıldı.  

HABER : GÜLENAY AKTAN

KAYNAK : VİTRİN HABER

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ